Ner Export; Neden Doğal Ahşap Ürünler ?

Doğal ve sağlıklıdır. Diğer malzemelerdeki kanserojen etkiler yaratan hiçbir işlem doğal ahşapta bulunmaz. Ner Export olarak ürettiğimiz ahşap ürünlerin montajında kullanılan tüm ürünler de doğaldır. Bu yüzden hem hamilelik döneminde hem sonrasında bebeğinizin odasında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Ahşabın fizyolojik ve psikolojik olarak insan etkisinde olumlu etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Belirli seviyelerde rahatlık duygusu yaratan ahşaba dokunmak, hatta görmek bile insanlarda mutluluk ve rahatlama duygusu yaşatmaktadır. Ner Export olarak sizlerin mutluluğu doğal ahşap ürünlerimiz ile evinize neşe katacaktır.

Bakteri tutmayan yapısına ek olarak yalıtkan oluşu sayesinde kusursuz bir tercihtir. Bu yapısı sayesinde ahşap sıcak ya da soğuk hissi vermez. Plastik ve alternatiflerinin elektrostatik yük tutmasından dolayı temas halinde yarattığı olumsuz etkileri doğal ahşap hissettirmez. 

Ev, ofis ve açık alanlarda birçok farklı renk ve tasarımla rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ner Export olarak sizlere sunduğumuz alternatif ve kişiselleştirilmiş ürünlerimiz ile doğal tasarımlara hayatınızda gönül rahatlığıyla yer açabilirsiniz.

Diğer tüm alternatiflerine oranla çok daha dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanılabilmesi sayesinde uzun vadede hem ekonomik hem de değer kazanan bir üründür. 

Ahşap demek, sanat demektir. Ahşabı işlemek diğer alternatiflerine oranla çok daha zahmetli, emek isteyen bir süreçtir. Bu süreci sizlere Ner Export olarak tüm zanaatımız ile sunmaktayız. Ve sıradan malzemelere oranla doğadan gelen bir yaşamı şekillendirmek için her şeyden önce ahşap sevgisi ve sanatçı duyarlılığı ile doğal ahşap ürünler yapmaktayız.

Siz de evine aşık ve dekorasyona düşkün, doğallıktan ve sağlıktan yanaysanız Ner Export ile doğal ahşap ürünlere güvenle ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları 7/24 müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. Doğal ve sağlıklı günler dileriz.