Ürettikleriniz NER Export ile Dünyanın Dört Bir Yanında!

Ner İthalat İhracat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi "NER Export", 1998 yılından günümüze uzanan ticaret yolculuğunda, Avrupa-Asya ve Amerika kıtaları arasında ithalat ve ihracat faaliyetlerini yürütmüş olan köklü bir ailenin deneyimlerinden yola çıkılarak kuruldu. NER Export güçlü bir kadının kurduğu bir ihracat firması olarak sağlam bir temelle kurulmanın yanı sıra var oluş amacı ve hedefleri ile Türkiye’nin dış ticaretine yön vermeyi, kaliteli, uygun fiyat garantili Türk ürünlerini markalaştırmayı misyon edinmiştir.

Firma sahibimiz Neriman Efe’nin Türkiye’nin sanayi ve üretim açısından zengin illerinden Denizli’ye gerçekleştirdiği ziyareti sırasında “Bu kadar üretici varken, neden herkesin bildiği bir Türk markası yok?” sorusunu sorması NER Export'un kuruluşuna neden olan ilk kıvılcımdır. Ticari faaliyetleri geçmişe dayanan Efe Alesi’nin vizyon ve misyonuna ek olarak NER Export; daha iyi bir dünya için tüm gücü ile çalışan tutkulu, bilgili, deneyimli ekibi ile milli üretimi desteklemeyi amaç edinmiştir. Üretimde uzun yıllar tecrübe kazandığımız ve bu tecrübeyi her geçen gün artırdığımız ev tekstili, mobilya, zücaciye gibi ürünler ve globalde büyük bir marka statüsüne gelecek kaliteli, uygun ve yerli ürünler için emin adımlarla yol almaktadır.

İstanbul merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız NER Export'un hedefinde, Türkiye’nin ihracat ağını genişletmek, pazar çeşitliliğini artırmak ve işbirliğinde bulunduğu markaların adını globale taşımak vardır.

Değerlerimiz

NER Export olarak
  • Etik ve Güvenilir bir yönetim anlayışını benimsedik.
  • Kalite Odaklı yaklaşım ile sürekli gelişimi hedefledik.
  • Etkin Kaynak Kullanımı ile Sürdürülebilir Büyümeyi ilke edindik.
  • Çalışanlarına Değer Veren ve en önemli varlığı olduğunu kabul eden bir anlayışla yönetim prensiplerini benimsedik.
  • Çevreye ve Topluma Duyarlı davranarak yükümlülüklerini en üst sorumluluk bilinci ile yerine getirmeye söz verdik.
  • Nitelikli ve Katılımcı İşgücü ile iş mükemmelliğini amaçladık
  • Müşteri Odaklı olmayı şirket kültürü olarak benimseyerek tüm faaliyetlerini bu kapsamda yürütmeyi seçtik.

NER Export, USA ve Hollanda’da da şirket kurarak E-ticaretin güçlü dünyasında sağlam bir yer edinmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda bu ülkelerde depolar açarak kendi stoklama ihtiyacının yanı sıra diğer Türk firmalarına da bu alanda hizmet verecektir. Güven, istikrar, kalite, teknolojik altyapı firmamızın vazgeçilmez değerleridir. Doğal ürünlerimiz ve geri dönüşüm ambalajlar, çevre duyarlılığımızın en belirgin göstergesidir. "Bir ürün, bir tohum" (Backlink ile animasyon vizyonumuz eklenecek) adlı sosyal sorumluluk projemizi hassasiyetle ve gururla yürütmekteyiz.

Sahip olduğumuz misyon çerçevesinde üretici firmalar ile birlikte kaliteye ve uygun fiyat avantajına değer veren global hedef kitleye ulaşarak her geçen gün daha fazla etkin olma yolunda önemli adımlar atan NER Export, üretici ve ithalatçı arasındaki diyaloğun kesintisiz devamını sağlamak için ihracatın ve üretimin önündeki tüm engellerin kaldırılmasına yönelik faaliyetlerini de güçlü bir şekilde sürdürmektedir.
 
Bazı ürünlerin yeniden tasarımı, mevcut ürünlerin geliştirilmesi, ambalaj tasarımı, yeni model/ürün eklenmesi ve bu kreasyonların reklam ve tanıtım süreçlerini özenle ve dikkatle sürdürmekteyiz. Bu amaçla bünyemizde ayrıntılı bir fotoğraf stüdyosu kurulmuştur. Ali Baba, AliExpres, Amazon, ETSY, EBay ve Trendyol, HepsiBurada, GittiGidiyor,  N11 gibi platformlardaki mağazalarımızda ürünlerimiz yer almaktadır.

Fuar ve organizasyonlara katılır, düzenlediğimiz yurtdışı turları ve altyapımızda bulunan dijital destek ile saha araştırması analizi yapmaktayız.

Misyonumuz

Etik kurallara bağlı ve tutarlı iş anlayışı çerçevesinde yerel üreticiyi global müşteri ile buluşturarak güven odaklı bir kurumsal yapı kurmaktır.